top of page

Výroba a služby

 

V oblasti výroby a služeb se zabýváme od vypracování konstrukčních návrhů a jejich technické dokumentace až po jejich realizaci. Provádíme kusové a maloseriové montážní práce a výrobu typových a atypických dílů. 

1. Vývoj, konstrukce a technická dokumentace

Zabýváme se komplexními službami v oblasti návrhu a vývoje produktu na základě požadavků zákazníka. Připravíme kompletní výkresovou CAD dokumentaci včetně přípravy vizualizací pro prezentaci produktů.

Realizujeme i dílčí návrhy, vše dle přání klienta a na základě platných norem a standardů.

Při vypracovávání návrhu je vždy zohledněna funkčnost, technologické a výrobní požadavky zákazníka a další nezbytné aspekty, které vedou k optimálnímu řešení.

2. Návrh a výroba kabelové konfekce

 

Vyrábíme, ale i navrhujeme kabelové svazky v malých nebo středně velkých výrobních sériích. Výroba svazků je realizována na základě požadavků zákazníka formou výkresové dokumentace, nebo námi provedených návrhů. Hlavním cílem naší společnosti je naplňovat v maximální míře požadavky zákazníka z pohledu ceny, kvality výrobku a dodacích termínů.

 

  • Montáže,kompletace  a ovíjení kabelových svazků dle Vašeho zadání (sériová i kusová výroba)

  • Strojní nestíratelný potisk vodičů a kabelů technologií PIK-AS

  • Tampónový potisk konektorů

  • Kvalitní strojní střih a odizolování vodičů

  • Strojní i ruční krimpování kontaktů

3. Vývoj a výroba přípravků

Nabízíme konstrukci a výrobu montážních přípravků včetně osazení mechanickými, pneumatickými a elektromagnetickými prvky.

 

Kontrolní přípravky a měřící přípravky

Konstruujeme a vyrábíme speciální kontrolní a měřící přípravky, které zákazníkovi slouží k rychlé, jednoduché a efektivní kontrole dílů či sestav při výrobě, nebo montáži. K našim zákazníkům přistupujeme individuálně a připravujeme optimální řešení na míru jejich potřebám a požadavkům.

 

Upínací a montážní přípravky

Dle specifikace zákazníků také navrhujeme a vyrábíme upínací přípravky k upnutí obrobku složitějšího tvaru např. v obráběcím stroji, svařovací přípravky, do kterých se v jednoznačně dané vzájemné poloze upnou díly určené ke sváření, ustavovací přípravky k ustavení dílů na měření a montážní přípravky pro zajištění snadné a bezchybné montáže.

4. Průmyslové značení a tisk

Laserové gravírování

Potřebujete umístit nesmazatelně logo, text či jakoukoli grafiku na kovový předmět? Naše společnost provádí laserové gravírování, které je v současnosti ten nejlepší způsob realizace. Laserový paprsek odstraní-odpaří povrch materiálu, nebo jeho povrchovou úpravu, například barvu. Tím vznikne barevný odstín s různou úrovní kontrastu.

 

 

Tampónový tisk

Tamponový tisk je tiskový proces, za pomoci kterého vám přeneseme 2-D obraz na 3-D objekt. To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu, kdy se obraz převádí z tiskové desky, přes silikonový nosič, tzv. tampon, na plochu pro potisk.

Tampónový tisk se používá pro tisk na produkty v řadě průmyslových odvětví - automobilový průmysl, propagační výrobky, oblečení, elektronika, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Rovněž může být použit k potisku funkčními materiály, jako jsou vodivé barvy, lepidla, barvy a maziva.

 

 

UV tisk

UV tisk je technologie, která nám na základě požadavků klientů umožňuje tisknout na atraktivní materiály, které lze dále zpracovávat do zajímavých tvarů. Tato moderní technologie umožňuje potisknout téměř cokoliv – PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, thermacol, papír, vlnitou lepenku, banner, textil aj.

bottom of page