top of page
Průmyslové značení a tisk
 
 

Laserové gravírování

Potřebujete umístit nesmazatelně logo, text či jakoukoli grafiku na kovový předmět? Naše společnost provádí laserové gravírování, které je v současnosti ten nejlepší způsob realizace. Laserový paprsek odstraní-odpaří povrch materiálu, nebo jeho povrchovou úpravu, například barvu. Tím vznikne barevný odstín s různou úrovní kontrastu.

 

 

Tamónový tisk

Tamponový tisk je tiskový proces, za pomoci kterého vám přeneseme 2-D obraz na 3-D objekt. To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu, kdy se obraz převádí z tiskové desky, přes silikonový nosič, tzv. tampon, na plochu pro potisk.

Tampónový tisk se používá pro tisk na produkty v řadě průmyslových odvětví - automobilový průmysl, propagační výrobky, oblečení, elektronika, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Rovněž může být použit k potisku funkčními materiály, jako jsou vodivé barvy, lepidla, barvy a maziva.

 

 

UV tisk

UV tisk je technologie, která nám na základě požadavků klientů umožňuje tisknout na atraktivní materiály, které lze dále zpracovávat do zajímavých tvarů. Tato moderní technologie umožňuje potisknout téměř cokoliv – PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, thermacol, papír, vlnitou lepenku, banner, textil aj.

 

bottom of page