top of page

O nás

 

Působíme na trhu již od roku 2006 a od počátku se profilujeme jako obchodně-výrobní společnost v oblasti průmyslové elektrotechniky. 

Naše činnost je primárně zaměřena na výrobní podniky se sériovou produkcí, kterým zajišťujeme dodání  elektro a mechanických komponent. Ty čerpáme z portfolia značkových i alternativních výrobců z celého světa a doplňujeme je o komponenty z naší produkce dle specifikace zákazníka. V případě požadavku zajišťujeme další montáž dílů do vyšších celků. (ovládací a rozvodné panely, dílčí zařízení, atp.) Spolupracujeme s chráněnými dílnami, čímž snižujeme výrobní náklady a výslednou cenu produktů.

Součástí naší nabídky je též vývojová a konstrukční činnost, průmyslové značení a též návrh a výroba upínacích a testovacích přípravků.  

Jsme také nositelem projektu Firemní vzdělávání – Able Elements, NetVoice, Public Vision, Urocont, který byl podpořen z fondů EU a jehož cílem je prohloubení znalostí zapojených zaměstnanců především v oblastech manažerských dovedností, jakož i specializovaného IT. Projekt je realizován od ledna 2017 po dobu 11 měsíců.

bottom of page